WYSIWYG Web Builder
English
Örnek Ürün Analiz Sertifikaları (CoA)


Bu sayfada size fikir vermesi için bazı CoA örnekleri paylaşıyoruz. Aşağıdaki bölümlerden incelemek istediğiniz alanda, uygun ürünü seçerek CoA'sına göz atabilirsiniz. Bu bölümde tüm ürünlerin CoA ları paylaşılmamaktadır. Sadece aynı CoA içeriğine sahip benzer gruplardaki ürünler için örnek CoA sunulmaktadır. Analiz yönteminize, satın alma kriterlerinize ve/veya ISO 17034 gerekliliklerine uygunluk açısından örnek CoA'daki bilgileri ve detayları inceleyebilirsiniz.

Burada sunulan örnekler dışındaki analiz sertifikaları veya ürününüze ait güncel analiz sertifikaları, sizlere ürünlerinizle birlikte gönderilecektir. Güncel analiz sertifikaları ayrıca aynı ay içerisinde web sistemine yüklenecek olup, web sitemiz içerisindeki CoA ve SDS arama sayfasından ulaşabilirsiniz.


Örnek CoA Nasıl Aranır ?


Örnek bir CoA yı incelemek istediğiniz ürün grubuna ait alana gidin. Liste düğmesini tıklayarak, açılan listeden ilgilendiğiniz ürünü seçin. Tam olarak aradığınız ürün listede yoksa, aradığınız ürüne en benzer ürünü seçin. Örneğin ICP grubundan Holmium referans standardını arıyorsanız ve listede yoksa, bir başka ICP nadir toprak elementi referans standart ürününü inceleyebilirsiniz.
ICP Single Sample CoA List
ICP Mixture Sample CoA List
AAS Single Sample CoA List
Wet Chemistry Sample CoA List
Pesticide Single Sample CoA List
Organic Neat Sample CoA List
Organic Mixture Sample CoA List
Organic Custom-Made Sample CoA List
Various Custom-Made Sample CoA List
IC Single Sample CoA List
IC Mixture Sample CoA List
UV / UV-Vis Sample CoA List
Reference Materials Sample CoA List
Soil Group Sample CoA List